W sobotę 15.01.2022r. Biblioteka oraz Samorząd Uczniowski zorganizował wyjazd dla młodzieży z klas V - VIII do kina HELIOS w Bydgoszczy na film komediowy pt.: „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”, gdzie można było zobaczyć dobrze znanych aktorów, których gra chwyciła za serca i rozbawiła do łez. Czy było warto zdecydować się na wspólny wyjazd? […]




