27 maja 2026 roku uczniowie klas 2 wzięli udział w wycieczce do Torunia. Podróż autokarem upłynęła w bardzo radosnej atmosferze – dzieci rozmawiały, dzieliły się swoimi doświadczeniami i wspólnie spędzały czas. Już od samego początku wszystkim dopisywały świetne humory. Po przyjeździe pierwszym punktem programu była wizyta w Domu Legend Toruńskich. Tam w niezwykle ciekawy i […]




