
15 czerwca po raz kolejny młodzież z naszej parafii uczestniczyła w "Przystani - warsztatach dla duszy" w Pelplinie. Był to czas radosnego przeżywania wiary, budowania relacji, wspólnej zabawy, refleksji i modlitwy. Najważniejszym momentem była uroczysta Msza Święta, której przewodniczył Ks. Biskup Ryszard Kasyna. Duchowym umocnieniem była również Adoracja Najświętszego Sakramentu, świadectwo wygłoszone przez Ks. Sebastiana Koseckiego oraz przepiękny Koncert Uwielbienia.
Chwała Panu! Do zobaczenia za rok!
