8 czerwca klasy Ia i Ib wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Orientarium w Łodzi. Mimo długiej podróży humory dopisywały wszystkim uczestnikom. Czas spędzony w autokarze upłynął bardzo szybko dzięki wspólnemu śpiewaniu, rozmowom z koleżankami i kolegami oraz grom planszowym. Już sama podróż była doskonałą okazją do integracji i dobrej zabawy. Po przyjeździe na […]




