Po ubiegłorocznym debiucie naszej rummikubowej drużyny na mistrzostwach ogólnopolskich również w tym roku uczennica klasy 8b Magda Hoppe reprezentowała naszą szkołę w XV Mistrzostwach Polski Szkół w Rummikub 2026. Tegoroczna edycja odbyła się 12 czerwca w Łodzi w Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1. Rummikub to połączenie zabawy ze strategią i odrobiną szczęścia. Aby wyłonić […]






