XII Przegląd Teatrzyków Szkolnych „Zabawa w Teatr”

We wtorek 29 listopada 2016r. odbył się XII Przegląd Teatrzyków Szkolnych „Zabawa w Teatr”. Na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury zaprezentowały się teatrzyki z okolicznych szkół. Organizatorem przeglądu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Tucholi. W przeglądzie wzięła udział  również grupa teatralna „Ekolesie” ze Szkoły Podstawowej w Bysławiu.

Przedstawiony spektakl „ BAŚNIOWY AMBARAS” miał na celu zachęcić publiczność do czytania książek. Mali aktorzy podczas występu w sposób metaforyczny podkreślili rolę książki w życiu człowieka. Występujący wykazali się nie tylko talentem aktorskim, ale także muzycznym . Całość, z wielkim zaangażowaniem, została przygotowana przez członków koła teatralnego  klas IIb i IIIa SP. Widzowie, jak zaczarowani, przenieśli się

w niezwykły świat pełen bajkowych postaci i dobrego humoru.

Przygotowania do występu trwały długo, ale opłaciła się ciężka praca wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie – dzieci i rodziców oraz opiekunów koła -Agnieszki Kujawa i Ewy Łepek.  Uczniowie zdobyli NAGRODĘ SPECJALNĄ, a Kinga Rusnak, Kacper Spychalski i Nikodem Knitter- NAGRODY ZA NAJCIEKAWSZE KREACJE AKTORSKIE. Gratulujemy dzieciom.

A.Kujawa, E.Łepek

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory – http://spbyslaw.edu.pl/archiwum/images/przeglad

Post Author: admin