Wolontariusze z Naszej Szkoły wzięli udział w 24 Finale WOŚP

W niedzielę 10 stycznia 2016 roku  cztery wolontariuszki z naszej szkoły: Julia Brzezińska, Patrycja  Krajna, Dominika Górska i Ewelina Karwasz z klasy IIIa pod opieka p. Renaty Szefler wyszły na ulice Bysławia, Bysławka, Minikowa,

aby wziąć udział w 24 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbywała się pod hasłem: ”Mierzymy wysoko” . Tegoroczny cele finałowej zbiórki był poświęcony podtrzymywaniu  standardów leczenia dzieci na specjalistycznych oddziałach pediatrycznych oraz zapewnieniu godnej opieki medycznej seniorów.

Uczennice kwestowały przy kościołach, pojawiły się na rozgrywkach piłkarskich w Zespole Szkół w Bysławiu oraz w Domu Strażaka uczestniczyły w pokazach udzielania pierwszej pomocy, występach mażoretek i  zespołu tanecznego.