Wizyta w Koronowie

3 grudnia  br.  grupa  uczniów   Zespołu  Szkół  w  Bysławiu   pojechała  do  Banku  Spółdzielczego  w   Koronowie.  Odwiedziny  w  banku  były  nagrodą  dla  uczniów,  którzy  systematycznie  oszczędzają  w  Szkolnej  Kasie  Oszczędności.

Członkowie    szkolnej  kasy  pod  opieką  pani  Renaty  Szefler  aktywnie  uczestniczą  w  różnorodnych  propozycjach  konkursów  ogłaszanych  przez  bank. W  trakcie  wizyty  dzieci  i  młodzież  obejrzeli  rekwizyty  zgromadzone  w  Izbie  Pamięci  koronowskiego  banku   /były  też  z  lubiewskiego  banku/ oraz  poznali  stanowiska  pracy   większego  banku.

W  gabinecie  Prezesa  Banku  pani  Alicji  Małaczyńskiej  wysłuchali  pogadanki  na  temat  historii  banku  oraz  jego  roli  w   społeczeństwie  na  przestrzeni  123  lat  istnienia  placówki.

Wizyta  w  banku  bardzo  się  dzieciom  podobała / najbardziej  przejażdżka  windą  i  ściana  z  płynącą  wodą  w  sali  relaksacyjnej