W Wielki Poniedziałek udaliśmy się do DPS w Wysokiej

W Wielki Poniedziałek 30 marca 2015 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z uczniami, podczas którego odbył się pokaz multimedialny o tradycjach wielkanocnych, przygotowany przez uczennicę gimnazjum Aleksandrę Szefler. Po pokazie członkowie koła misyjnego, ogniska muzycznego  i kl. Vb przedstawili „Poranek Wielkanocny” o zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Po przedstawieniu P. Dyrektor Roman Chmara złożył wszystkim uczniom i ich rodzinom życzenia świąteczne.

Następnego dnia 31 marca 2015 r. udaliśmy się do DPS w Wysokiej. Przekazaliśmy wszystkim pensjonariuszom życzenia świąteczne od dyrekcji z pracowników szkoły o raz domowe ciasto upieczone przez rodziców. Przedstawienie „Poranek Wielkanocny” zostało nagrodzone wielkimi brawami. Zostaliśmy ugoszczeni ciastem i herbatką, za co bardzo dziękujemy dyrekcji i pracownikom DPS! Przebywanie i rozmowy  z pensjonariuszami są dla nas zawsze bardzo wzruszające. Dziękujemy za wszelką pomoc, dzięki której mogliśmy w skromny sposób głosić radosne Alleluja!
Dziękujemy P. Dyr. R. Chmara, P. L. Walczak za dekoracje, Kochanym Rodzicom, koleżance Aleksandrze Szefler, opiekunowi Koła Muzycznego P. J. Janiakowi oraz Pracownikom  Urzędu Gminy za udostępnienie autobusu szkolnego.

Członkowie Koła Misyjnego i ucz. Kl. Vb wraz z Opiekunem Małgorzatą Juraszewską.

 

Post Author: admin