Święto Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej Bysławiu, a organizowana jest przez uczniów klas I – III wraz z wychowawczyniami.W tym roku ta miła uroczystość zorganizowana przez klasę IIIb wraz z wychowawcą odbyła się 23 stycznia 2018 r.

Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków zaproszonych babć i dziadków przybyło ok.35 gości. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki, tańce, a także bajkowe przedstawienie. Warto zaznaczyć, że każdy z  uczniów wziął czynny udział w przedstawieniu.

W przyjęciu gości pomagali niezawodni rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Na zakończenie,  po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki-zimowe krajobrazy w słoiczku. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień ,w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

 

Post Author: admin