+48 512864161
sekretariat@spbyslaw.edu.pl

SUKCES DRUŻYNY REPREZENTUJĄCEJ NASZE GIMNAZJUM NA ETAPIE POWIATOWYM

Kategoria: 
Data: 
4 kwietnia 2017

4 kwietnia w Zespole Szkół w Lubiewie odbyły się gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Wzięły w nich udział drużyny reprezentujące szkoły podstawowe i gimnazja z terenu gminy Lubiewo.

 

Skład drużyny reprezentującej Szkołę Podstawową w Bysławiu: Natalia Bączkowska, Weronika Szulc, Jakub Glazik, Miłosz Pieczka.

Skład drużyny reprezentującej Gimnazjum w Bysławiu: Honorata Urban, Piotr Barwik, Filip Ostrowicki.

Turniej składał się z czterech konkurencji: test wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego, jazda po miasteczku i torze przeszkód, praktyczny sprawdzian z udzielania pierwszej pomocy. Podczas turnieju drużyny oceniane były przez komisję w skład, której weszli: funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tucholi pani post. Dorota Nowicka, pana sierż. Łukasza Tomaszewski oraz pana Krystian Puczyński - przedstawiciela Ochotniczej Straży Pożarnej.

Po bardzo wyrównanej rywalizacji w kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła drużyna z Lubiewa, drugie drużyna z Bysławia. W kategorii szkół gimnazjalnych na pierwszym  miejscu uplasowała się drużyna z Bysławia, na drugim drużyna z Lubiewa.

Fotorelacja z etapu gminnego:

http://zslubiewo.pl/gminne-eliminacje-turnieju-bezpieczenstwo-w-ruchu-drogowym/

Drużyna z naszego gimnazjum reprezentowała gminę Lubiewo na etapie powiatowym, który odbył się 22.04.2017r. w Tucholi. Zajmując III miejsce.  GRATULUJEMY!

 

Fotorelacja z etapu powiatowego:

http://www.tucholski.pl/news/eliminacje-powiatowe-do-ogolnopolskiego-turnieju-brd-2017

Katarzyna Mrozik.

 

GODZINY SZKOLNE

Poniedziałek:
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

KONTAKT

ul. Kwiatowa 9
89-510 BYSŁAW
tel/fax 052-3349909 / kom. +48 512864161
sekretariat@spbyslaw.edu.pladres e-puap: /spbyslaw/SkrytkaESP
adres e-doreczenia: AE:PL-98144-42771-JCJAS-17
envelopephone-handsetchevron-downmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content