RUCH RZEŹBI UMYSŁ SERCE I CIAŁO

17marca 2012r. w sali sportowej w Bysławiu odbył się Dekanalny Turniej Halowej Piłki Nożnej ministrantów pod hasłem „ Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało’’ w kategoriach: szkoły podstawowe oraz gimnazjum i starsi.

W turnieju wzięły udział następujące reprezentacje: Parafia p.w. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu, Parafia Św. Marcina w Świekatowie, Parafia p.w. Św. Maksymiliana M. Kolbego w Suchej, Parafia p.w. Matki Boskiej Różańcowej w Iwcu, Parafia Św. Mikołaja w Lubiewie, Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Bukowcu. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym w grupach. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i na wysokim poziomie. Po zaciętej, kilkugodzinnej walce wyłoniono zwycięzców. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

Kategoria szkoła podstawowa

 

I     miejsce               Parafia Lubiewo

II    miejsce              Parafia Bysław

III   miejsce              Parafia Iwiec

 

 

 

Kategoria gimnazjum i starsi

I    miejsce               Parafia Bysław

II  miejsce               Parafia Lubiewo

III miejsce               Parafia  Sucha

 

 

 

Zwycięska drużyna w każdej z kategorii wiekowej otrzymała puchar z rąk dyrektora szkoły – Romana Chmary.Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Nagrodzono Klaudiusza Lipińskiego z Iwca statuetką „ Najskuteczniejszy zawodnik” w kategorii szkoły podstawowe, natomiast Bartosza Remusa z Bysławia w kategorii gimnazjum i starsi .

 

 

Post Author: admin