+48 512864161
sekretariat@spbyslaw.edu.pl

ROWEROWA STOLICA POLSKI

Kategoria: 
Data: 
20 marca 2023

Gmina Lubiewo przystąpiła do programu Aktywne miasta w tym roku pierwszy raz mogą wziąć udział Gminy 🙂 Gmina Lubiewo chętna do zabawy 🙂  Wiemy że aktywność na świeżym powietrzu jest każdemu potrzebna 🙂

Z góry dziękuję ZA WASZE ZAANGAŻOWANIE 🙂

Główny organizator czyli Miasto Bydgoszcz ogłasza różne  konkursy Można zdobywać różne nagrody...

Jeśli macie chrapkę na piękną rowerową koszulkę w kolorze żółtym, dedykowaną tegorocznej rywalizacji RSP, zachęcamy do aktywności pierwszego dnia wiosny.

Mamy dla Was zabawę z okazji rozpoczęcia oficjalnej rozgrzewki. Każdy, kto zapisze się do rywalizacji „Trening Rowerowej Stolicy Polski 2023” i wykona w dniu 21 marca aktywność: jazda na rowerze lub kolarstwo o dystansie minimum 15 km przy użyciu aplikacji Aktywne Miasta, otrzyma specjalną okolicznościową odznakę i weźmie udział w losowaniu. Do dziesięciu wylosowanych osób (pięciu pań i pięciu panów) zostanie wysłane pytanie dot. Rowerowej  Stolicy Polski. Autorzy poprawnych odpowiedzi otrzymają koszulki rowerowe dedykowane tegorocznej rywalizacji.https://aktywne.miasta.pl/news/697/uwagakonkursnastart

Może komuś się uda... 🙂

Nasz cel to jak najwięcej żeby osób pobrało i używało podczas jazdy rowerem np do szkoły do pracy albo rekreacyjnie.... W czerwcu pobawimy się z nagrodami 🙂

Pobierając aplikację „Aktywne Miasta” zyskuje się dostęp do szeregu przydatnych funkcji oraz możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Miesięczne rowerowe zmagania to fantastyczna przygoda dla wszystkich miłośników dwóch kółek!  Najbliższa edycja już w czerwcu 2023 roku! A wcześniej oficjalna rozgrzewka od 21 marca do 21 maja 2023 r. 

link do pobrania: https://aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz

Dla wszystkich rowerowo zakręconych, którzy dołączyli lub planują wziąć udział w oficjalnej rozgrzewce do Rowerowej Stolicy Polski, przygotowaliśmy ABC aplikacji i zasad rywalizacji. Mamy nadzieję, że informacje zebrane w jednym miejscu, pozwolą Wam na poprawne ustawienie aplikacji oraz zapoznanie się z zasadami akcji.

1. Aktualizacja aplikacji
Jeżeli już posiadasz naszą aplikację pamiętaj aby sprawdzić czy Twoja wersja aplikacji jest aktualna. Jeżeli nie, zmień to koniczynie, dokonaj aktualizacji. Wersję swojej aplikacji możesz sprawdzić w Sklep Play lub AppStore.

2. Sposób logowania
W aplikacji są 3 możliwości założenia konta. Pierwsza to rejestracja poprzez aplikację i nadanie loginu oraz hasła. Druga opcja to założenie konta wykorzystując swój osobisty profil na Facebooku oraz trzecia opcja to założenie konta poprzez konto Google.
Pamiętaj w jaki sposób wybrałeś logowanie do aplikacji aby w momencie ponownego logowania użyć tego samego sposobu. Jeżeli logowałeś się np.: za pomocą loginu i hasła, a teraz Facebooka to stworzysz nowe konto, z nowym nr ID użytkownika i nie będziesz mieć dostępu do swojej historii.

3. Jak dołączyć do Treningu?
Znajdź i pobierz aplikację "Aktywne Miasta" z właściwego dla siebie sklepu (Google Play lub AppStore). Dokonaj rejestracji użytkownika i z menu wybierz "Rywalizacje", następnie w zakładce "Ogólne" - "Trening RSP dla Miast” lub "Trening RSP dla Gmin". Aby dołączyć do rywalizacji z listy rozwijanej - wybierz miasto lub gminę - dla którego chcesz kręcić kilometry. W kolejnym kroku - wybierz grupę - z którą się identyfikujesz i przyłącz się lub zaproponuj swoją i razem z przyjaciółmi weźcie udział w rywalizacji!

4. Zmiana miasta/ gminy i grupy
Podczas Treningu możesz swobodnie zmieniać wybrane pierwotnie miasto/ gminę oraz grupę, dla której kręcisz. Pamiętaj, że zgodnie z regulaminem w momencie zmiany grupy Twoje dotychczasowe kilometry zostają w starej grupie i w nowej zaczynasz od zera. Oczywiście Twój indywidualny „licznik” będzie uwzględniał wszystkie pokonane kilometry zapisane w rywalizacji.

5.Jak liczone są punkty w Treningu?
Zasady podczas treningu różnią się tym, że kilometry przejechane na rowerze sumują się dla wybranego miasta. W głównej czerwcowej rywalizacji natomiast obowiązuje przelicznik – przejechane kilometry są przeliczane na punkty uwzględniające wielkość miast.

6. Czy można przesyłać treningi pomiędzy aplikacją AM a innymi znanymi aplikacjami?
Uczestnik może zaimportować inny przejazd rowerowy z aplikacji/urządzenia GARMIN do rywalizacji do 24 h od jego zakończenia pod warunkiem, że ten nie był poprzednio ręcznie edytowany przez użytkownika. Dotyczy to również dodania, zdjęcia, nadania nazwy przejazdu itd.
Aby dokonać synchronizacji z GARMINEM należy wejść w zakładkę AKTYWNOŚĆ (w dolnym panelu aplikacji) – kliknąć ikonę „ustawienia” (w prawym górnym rogu) i „połączyć” z Garmin Connect.
W przypadku braku automatycznej synchronizacji skorzystać z naszej instrukcji jak zrobić to ręcznie TUTAJ
Uwaga: aktywność Trenażer na Garminie nie jest uwzględniana w naszej aplikacji i rywalizacji!

7. Problem dublowania treningów
Uczestnikowi, który dokonał synchronizacji aplikacji z GARMIN CONNECT i jednocześnie używa aplikacji Aktywne Miasta, powodując dublowanie treningów w rywalizacji, zostanie zaliczony losowo wybrany przez system trening. W przypadku, gdy takie dublowanie treningów nie zostanie automatycznie wyłapane przez system, Organizator może dokonać ręcznej weryfikacji i w momencie wykrycia dublowania treningu, użytkownik zostanie usunięty z rywalizacji.

INSTRUKCJA

GODZINY SZKOLNE

Poniedziałek:
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

KONTAKT

ul. Kwiatowa 9
89-510 BYSŁAW
tel/fax 052-3349909 / kom. +48 512864161
sekretariat@spbyslaw.edu.pladres e-puap: /spbyslaw/SkrytkaESP
adres e-doreczenia: AE:PL-98144-42771-JCJAS-17
envelopephone-handsetchevron-downmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content