
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!
Zapraszamy całą społeczność szkolną do włączenia się w akcję i okazania serca tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Wspólnie możemy pokazać, że dobro wraca, a pomaganie daje ogromną satysfakcję.
Organizatorzy: Klasa 2B i 3B wraz z wychowawcami
