PRZEDSTAWIENIE WIELKANOCNE

Dnia 11 kwietnia członkowie Koła Misyjnego i kl.V b, jak co roku odwiedzili DPS w Wysokiej z przedstawieniem wielkanocnym p.t.: „Spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem”.

Zostaliśmy bardzo gorąco powitani przez Panią Dyrektor i mieszkańców DPS. Pani Dyrektor  złożyła życzenia świąteczne dla Dyrekcji, Pracowników i uczniów naszej szkoły oraz przekazała symboliczny upominek.

 

Występ młodych artystów spotkał się z ogromnym aplauzem, wszystkim udzieliła się radosna, świąteczna atmosfera. Zostaliśmy również zaproszeni na herbatę i ciasto, które bardzo nam smakowało.

Pani Dyrektor podkreśliła, że bardzo się cieszy, bo jesteśmy jedyną szkołą, która odwiedza ich dwa razy w roku. Mieszkańcy DPS zawsze bardzo oczekują na nasz przyjazd i występy. My również złożyliśmy życzenia „Radosnego Alleluja” w imieniu Pana Dyrektora, wszystkich pracowników i uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy bardzo Dyrekcji naszej szkoły za umożliwienie nam wyjazdów do DPS, które przynoszą nam dużo radości, a co najważniejsze – również jego mieszkańcom.

Następnego dnia 12 kwietnia 2017r. nasze przedstawienie obejrzały dzieci z przedszkola „Borowiacka tęcza” oraz uczniowie naszej szkoły. Wspólny śpiew w trakcie występu i wielkie brawa po nim były nagrodą dla występujących aktorów.

Bardzo dziękuję Rodzicom, którzy pomogli i wsparli nas wspaniałymi strojami. Dzięki temu przedstawienie przybliżyło nam jeszcze bardziej znany wszystkim ewangeliczny Poranek Zmartwychwstania.

Dziękujemy również p. Jackowi Janiakowi, p. Ewie Łepek, p. Agnieszce Kujawa, p. Iwonie Pik i p. Lilli Walczak za pomoc w przygotowaniach.

Członkowie Koła Misyjnego

z opiekunem Małgorzatą Juraszewską.

 

Post Author: admin