Podziękowania dla Darczyńców

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy naszej Szkoły!

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy tak licznie włączyli się w akcje charytatywne organizowane na terenie naszej szkoły.

Były to m.in. takie działania:

– „Kredkobranie” – zbiórki przyborów szkolnych oraz materiałów plastycznych, które wsparły najmłodsze pokolenie Polaków mieszkające na Kresach.

– Świąteczna Zbiórka Żywności pod hasłem: „Tak, POMAGAM!”

– Zbiórka niepotrzebnych starych świec, resztek niewypalonych oraz wszelkiego rodzaju stearyny, wosku i parafiny, które posłużą do produkcji świec okopowych dla Ukrainy.

– “Paczuszka dla Maluszka”- to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Symbolem akcji jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

– „Skarpetkowa Choinka”, która polegała na tym, że zamiast bombek i ozdób na choince zawiesiliśmy skarpetki. Zebrane skarpetki trafiły, jako prezent świąteczny dla potrzebujących ze Schroniska dla Bezdomnych w Bydgoszczy oraz dla dzieci z Domu Dziecka w Gostycynie.

– Zbiórka na rzecz Zosi Szcześniewskiej chorującej na SMA – udało nam się zebrać 1.527,82 zł.

Dziękujemy za wrażliwość, chęć niesienia pomocy i ogromne zaangażowanie.

Członkowie wraz z opiekunami

Koła Misyjnego