Podwórko Nivea w Lubiewie? Głosujemy od 1 kwietnia!

Informujemy, że zgłoszono lokalizację z terenu gminy Lubiewo do konkursu „Podwórko NIVEA”. Zachęcamy do wspierania naszej lokalizacji, która weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu Internautów. Lokalizacja zgłoszona do konkursu w LUBIEWIE, znajduje się przy ul. Witosa 1b. (teren przy boisku) Podwórko NIVEA zostanie wybudowane w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów Internautów, jeszcze w tym roku.

Głosowanie ruszy od 1 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia 23:59:59 (I etap konkursu). WEJDŹ na www.nivea.pl/podworko wybierz miejscowość LUBIEWO Każdego dnia będzie można głosować i oddawać głosy. LICZYMY NA WASZE GŁOSY! Marzeniem rodziców i dzieci jest wspólne spędzanie czasu. Aby je spełnić, musimy razem się zintegrować i głosować. Znajdą się tam sprzęty zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, a także dla samych rodziców. RAZEM MOŻEMY DUŻO ZDZIAŁAĆ!!!