„Oszczędna świnka” wygrała w Bysławiu

Organizatorem konkursu  pod nazwą „Oszczędna świnka” był  SGB – Bank  SA  z  siedzibą w Poznaniu.

Konkurs polegał na zamieszczeniu w okresie od dnia 27.10.2014 roku do 07.11.2014r. na specjalnie stworzonej  internetowej stronie konkursowej:  www.skowsgb.pl   projektu „Świnki skarbonki”, wykonanej  z materiałów recyklingowych,   w dowolnej formie przestrzennej. Konkurs skierowany był do szkól podstawowych i gimnazjalnych, przy których działają Szkole Kasy Oszczędności, by propagować wśród uczniów oszczędzanie.

 

W terminie od 17.11-28.11.2014r. przyjęte zdjęcia konkursowe były udostępnione na internetowej stronie, a każda osoba , która się załogowała mogła oddać swój głos na wybrany projekt.

Można było oddać tylko jeden głos dziennie.

Zespół Szkół w Bysławiu zgłosił  7 projektów świnek: 2 z gimnazjum: Dominiki Czarnowskiej i Aleksandry Szefler oraz 5 ze szkoły podstawowej: Juli  i  Wiktorii Gac, Moniki Czerwińskiej , Joanny Chabowskiej, Mateusza Szeflera, Filipa Ostrowickiego.

Projekt Juli i Wiktorii Gac cieszył się największą popularnością wśród internautów.  Na tę skarbonkę oddano aż  11431 głosów.

15.01.2015r.  pani dyrektor Banku Spółdzielczego w Lubiewie – Dorota Jaworska,  Kierownik Zespołu  Marketingu  w Koronowie pan  Michał Sławeta  i przedstawiciel  Zespołu Marketingu z Koronowa  pani Małgorzata  Litewska wręczyli  nagrody: dziewczynki oraz wszystkie osoby, które wykonały projekty otrzymały piłki do koszykówki, szkoła stół do tenisa stołowego , a opiekun SKO sportowy zegarek.

Cieszymy się , że rośnie popularność programu Szkolnych Kas Oszczędności i ciągle przyłączają  się do niego nowe osoby , które uczą się oszczędzania, przedsiębiorczości  i  zarządzania własnymi finansami – powiedziała opiekun SKO w szkole – Renata Szefler

Post Author: admin