,,Odwiedził nas Święty Mikołaj”

„Żyć jak w noc Święte­go Mi­kołaja, wierząc, że no­wy dzień jest prezentem”.

Mimo, że większość z nas już dawno przestała wierzyć w Świętego Mikołaja, 6 grudnia jest zawsze wyczekiwanym dniem. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i  nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. W naszej Szkole już od rana panowała świąteczna atmosfera.

Zadbali o to przede wszystkim uczniowie, którzy w tym dniu przywdziali ubrania kolorystycznie kojarzące się ze Świętym Mikołajem. Nasz gość zaczął swoją wizytę od najmłodszych dzieci, które  bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Nie zabrakło także słodkich upominków od samego Mikołaja. Nie zapomniał także o nauczycielach i pracownikach szkoły. Chyba polubił naszą szkołę, bo rozdał cały przygotowany worek cukierków. W ramach podziękowań nasz gość wysłuchał kolęd świątecznych, a zdjęcia z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.
W ten wyjątkowy dzień zaangażowani byli: Dyrekcja Szkoły,   pani Elżbieta Grubicka, oraz Samorząd Szkolny, za co pragniemy im serdecznie podziękować.

 Opiekun Samorządu Uczniowskiego.

 

Post Author: admin