Od 25 lat razem tworzymy kolorowy świat

Od 25 lat razem tworzymy kolorowy świat, pełen przyjaźni , dobrego nastroju, dobrej muzyki, pełnego uśmiechu i optymizmu! Od 25 lat na przekór pogodzie, różnym przepowiedniom i złym nastrojom potrafimy unieść się ponad wszystkie problemy i zorganizować niesamowity

karnawał dobre woli i wzajemnej pomocy. Bardzo gorąco dziękujemy za każdy pełen miłości gest, za każde przyjacielskie słowo i każdy uśmiech skierowany w naszą stronę. Dodaje nam to sił i ogromnej mocy, aby dalej robić to co robimy . Bądźcie razem z nami, pomagajcie nam, podtrzymujcie nas na duchu, kiedy tego potrzebujemy i grajmy razem do końca świata… Pamiętajcie, że każdy dobry gest, dobre słowo, dobry uczynek może nie natychmiast, może nie za chwilę, ale na pewno wróci do Was! Dziękujemy!

W niedzielę 15 stycznia 2017 roku od samego rana w całym kraju – oraz poza jego granicami – wolontariusze rozdawali czerwone serduszka, zbierając pieniądze na WOŚP . Cztery wolontariuszki z naszej szkoły: Martyna Słupińska, Magdalena Krajna,  Natalia Krajna, Karolina Łobocka z klasy IIagimnazjum pod opieka p. Renaty Szefler wyszły na ulice Bysławia, Bysławka, Minikowa,aby wziąć udział w 25 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbywała się pod hasłem: ”Gramy dla dzieci i seniorów – Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

Uczennice kwestowały przy kościołach, pojawiły się na rozgrywkach piłkarskich w Zespole Szkół w Bysławiu, a po południu zebrały  się w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo.

Wolontariuszki.

 

 

Post Author: admin