+48 512864161
sekretariat@spbyslaw.edu.pl

Nie odwracaj oczu! Pomóż!

Kategoria: 
Data: 
2 marca 2022

Uczniowie i pracownicy naszej szkoły regularnie wspierają działalność UNICEF na rzecz dzieci. Nie może być inaczej i teraz, w obliczu tragedii wielu ukraińskich dzieci. Dlatego w dniach 3-11 marca 2022 r. rozpoczniemy pierwszą edycję zbiórki pieniężnej na rzecz dzieci, które zostały na Ukrainie.

https://unicef.pl/chce-pomoc/nasze-akcje/pomoc-dla-ukrainy

 

Prosimy, pomóż!

UNICEF jest na miejscu i stale pomaga dzieciom na Ukrainie. Eskalacja działań wojennych sprawia jednak, że potrzeby humanitarne najmłodszych rosną w szybkim tempie. Zniszczona została część infrastruktury wodnej i edukacyjnej, występują ograniczenia w dostawie prądu i gazu. Dostęp do opieki medycznej w nagłych przypadkach jest coraz trudniejszy. Rodziny z dziećmi opuszczają swoje domy, wzrasta poziom ubóstwa. Wobec nasilania się konfliktu zwiększamy skalę naszej pomocy.

Zebrane środki przekażemy na zapewnienie dzieciom m.in. bezpiecznych schronień i wsparcia psychologicznego, opieki medycznej, czystej wody i środków higienicznych. Współpracujemy z lokalnymi partnerami, dzięki czemu możemy dobrze oszacować najpilniejsze potrzeby i dostarczyć dzieciom skuteczną pomoc. Przekaż darowiznę i pomóż razem z nami!

 

 

 

Koordynator akcji

p. Monika Bień-Skorupska

 

 

Pomoc dla Ukrainy - plakat z adresem strony (1)

GODZINY SZKOLNE

Poniedziałek:
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

KONTAKT

ul. Kwiatowa 9
89-510 BYSŁAW
tel/fax 052-3349909 / kom. +48 512864161
sekretariat@spbyslaw.edu.pladres e-puap: /spbyslaw/SkrytkaESP
adres e-doreczenia: AE:PL-98144-42771-JCJAS-17
envelopephone-handsetchevron-downmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content