Nasza szkoła zwycięzcą w konkursie SKO !!!

Nasza szkoła w roku szkolnym 2010/2011 uczestniczyła w konkursie organizowanym przez Bank spółdzielczy w Koronowie : „Oszczędzanie to super działanie” skierowanym do szkolnych kas oszczędności zwanych SKO.

Przez cały ten okres uczniowie brali udział w szeregu konkursach przygotowanych przez opiekuna SKO Renatę Szefler

Na korytarzach szkolnych pojawiły się gazetki dotyczące SKO aby zachęcały naszych uczniów do oszczędzania.

7 czerwca 2011r.  Komisja konkursowa wyłoniła zwycięską szkołę : ZS Bysław !!! Zdobyliśmy nagrodę główną 1500zł. Ponadto uczniowie, którzy systematycznie oszczędzali otrzymali drobne upominki.

1 września Prezes Zarządu Banku spółdzielczego w Koronowie Alicja Małaczyńska wręczyła na ręce pani Dyrektor Krystyny Krawczyk – Fryckowskiej  nagrody dla szkoły oraz opiekuna SKO – Renaty Szefler. Podziękowała wszystkim oszczędzającym oraz zachęcała do udziału w kolejnych edycjach konkursu.