NASI ZŁOCI MEDALIŚCI W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

9 listopada 2023r. w Szkole Podstawowej w Bysławiu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w Unihokeju dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W kategorii chłopców uczestniczyły 4 reprezentacje ze szkół powiatu tucholskiego: SP Bysław, SP Lubiewo, SP1 Tuchola, SP Gostycyn. Natomiast w kategorii dziewcząt uczestniczyły 3 drużyny : SP Bysław, SP Lubiewo, SP1 Tuchola.

Dziewczęta zagrały w składzie: Lena Jankowska, Paulina Guzowska, Marcelina Słupińska Klaudia Mięsikowska, Hanna Muntowska, Julia Majer, Agnieszka Mrozik.

Natomiast chłopcy zagrali w składzie: Remigiusz Bonk, Marcel Dorsz, Wiktor Augustyński, Aleksander Topoliński, Mikołaj Wiśniewski, Mateusz Krajna, Remigiusz Kontny, Kajetan Poświata.

Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Po zaciętej i wyrównanej walce wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

I MIEJSCE     SP BYSŁAW

II MIEJSCE    SP LUBIEWO

III MIEJSCE    SP1 TUCHOLA

IV MIEJSCE    SP GOSTYCYN

KATEGORIA CHŁOPCY

I MIEJSCE       SP BYSŁAW

II MIEJSCE       SP LUBIEWO

III MIEJSCE      SP GOSTYCYN

Najlepsze drużyny za miejsca I – III otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW W PÓŁFINACH WOJEWÓDZKICH!

Marzena Kosek

Post Author: biblioteka