Nasi Uczniowie wzięli udział w Diecezjalnym Konkursie Poezji Maryjnej w Kościerzynie

21 maja 2011r. 8 uczniów naszej szkoły wyjechało do Kościerzyny na Diecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej. Nasi laureaci : Aleksandra Pieczka i Michał Jędryczka dzielnie reprezentowali naszą szkołę piękną recytacją wierszy maryjnych.

Poziom konkursu był bardzo wysoki i wszyscy uczestnicy zasłużyli na ogromne brawa. Radość, ze swymi występami w szczególny sposób oddają cześć Matce Bożej. W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników  zwiedziliśmy Kościół Matki Bożej Królowej Rodzin oraz spacerowaliśmy po kościerskim rynku. Wróciliśmy zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w konkursie, usłyszeć dużo wierszy w języku kaszubskim, a najważniejsze oddać cześć Maryi.