Namalowaliśmy piękno Borów Tucholskich

Uczniowie Zespołu Szkół w Bysławiu wzięli  udział w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Bory Tucholskie w oczach Dziecka ‘’ .Uroczyste wręczenie nagród  i otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło  się  28 marca , w Gminnym Ośrodku kultury w Osiu . Uczestniczyło w nim siedmioro  przedstawicieli  szkoły podstawowej i gimnazjum w Bysławiu, którzy swoje prace przygotowali  pod okiem opiekuna plastycznego – p. Lilli Walczak . W gronie nagrodzonych w grupie uczniów szkoły podstawowej I nagrodę w Kategorii  techniki różne  otrzymali –Joanna Gaca i Hubert Babiński ,kategoria malarstwo  III nagroda –Andżelika Kolasińska  i wyróżnienie Femke Mazur.W grupie nagrodzonych gimnazjalistów  znaleźli się  Aleksandra Szefler , która zdobyła  III nagrodę w  kategorii  malarstwo i  Dawid Drejarz  oraz Patryk Jankowski – którzy otrzymali  I nagrodę  w kategoriach  różnych. Pani  Lilla Walczak otrzymała nagrodę organizatora, za zaangażowanie w XXIV  edycję konkursu.