Nabór kandydatów na zajęcia Uniwersytetu Pierwszego Wieku w Tucholi

Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi ogłasza nabór na zajęcia na Uniwersytecie Pierwszego Wieku na rok szkolny 2019/2020. Inicjatywa adresowana jest do uczniów klas I-VI szkół podstawowych z powiatu tucholskiego oraz sąsiadujących.
Celem Uniwersytetu jest zachęcanie dzieci do nauki i poznawania świata, inspirowanie ich do odkrywania i rozwijania swoich pasji, rozwijanie dziecięcej ciekawości, intelektu oraz twórczego potencjału, dostarczenie mądrej rozrywki.
Tematyka obejmuje różne dziedziny wiedzy, jak: matematyka, fizyka, chemia, astronomia, ekonomia, metody sprawnego uczenia się itd.
Planujemy dostosowane do wieku uczestników atrakcyjne formy przekazywania wiedzy,  a do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy najlepszych nauczycieli z całej Polski. Podział na grupy wiekowe będzie zależał od liczby uczestników.
Nabór rozpocznie się 2 września i potrwa do końca miesiąca.
Opłata za zajęcia:

– wpisowe 10 zł,
– czesne I semestr 60 zł, – czesne II semestr 60 zł,

Liczba miejsc jest ograniczona.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń do wyczerpania limitu miejsc.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 3 października o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci wraz z rodzicami. Deklarację uczestnictwa dziecka w zajęciach można pobrać ze strony internetowej WSZŚ w Tucholi ( www.wszs.tuchola.pl), a następnie dostarczyć ją osobiście, za pośrednictwem Poczty Polskiej albo maila:  upw@wszs-tuchola.p l do Dziekanatu WSZŚ w Tucholi.

Wykłady będą odbywały się raz w miesiącu w godzinach popołudniowych (dzień i godzina będą ustalone z rodzicami) i potrwają od 45 do 60 minut.

Pozdrawiam,
Michalina Toczek
Dziekanat WSZŚ w Tucholi

Post Author: admin