Młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariusza zaangażowała się w ogólnopolską zbiórkę żywności pod hasłem: „Podziel się posiłkiem”

W dniach 23-24 września 2011r. młodzież  ze  Szkolnego   Klubu  Wolontariusza  zaangażowała się  w ogólnopolską  zbiórkę  żywności  pod  hasłem:  „Podziel się posiłkiem” pod  patronatem Stowarzyszenia  Banku  Żywności  w Chojnicach  –  partner Fundacja Polsat,  Danone.

Uczniowie Zespołu  Szkół  pełnili  dyżury w miejscowych sklepach : p. Krzyżalewskich , GS +  Carrefour.

„Podziel się posiłkiem” to ogólnopolski program społeczny, którego celem jest walka z nieożywianiem dzieci w Polsce.

Dzięki  hojności  klientów  sklepów  udało  nam się zebrać   174,30 kg.  Żywności, która została protokolarnie  przyjęta,  posortowana  i  zliczona

Dziękujemy wszystkim  za  życzliwość  i  zrozumienie – koordynator Renata Szefler