MISTRZOSTWA POWIATU TUCHOLSKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W RAMACH IGRZYSK DZIECI

15 listopada 2023r. w Szkole Podstawowej w Lubiewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w Unihokeju dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

W kategorii dziewcząt i chłopców uczestniczyły 4 reprezentacje ze szkół powiatu tucholskiego: SP Bysław, SP Lubiewo, SP1 Tuchola, SP Gostycyn.

Dziewczęta zagrały w składzie: Malwina Szymańska, Alicja Czaplicka, Józefina Gwizdała, Izabela Puczyńska, Jagoda Kaniowska, Nikola Stanisławska, Maja Ossowska, Oliwia Rosek, Michalina Lubańska i Monika Barwik. Natomiast chłopcy zagrali w składzie: Oliwier Szulc, Hubert Wamka, Dominik Lubański, Szymon Mrozik, Igor Musolf, Wojciech Barwik, Kacper Oszuścik i Dominik Zieliński.

Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Po zaciętej i wyrównanej walce wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

I MIEJSCE     SP LUBIEWO

II MIEJSCE    SP 1 TUCHOLA

III MIEJSCE    SP BYSŁAW

IV MIEJSCE    SP GOSTYCYN

KATEGORIA CHŁOPCY

I MIEJSCE       SP LUBIEWO

II MIEJSCE       SP BYSŁAW

III MIEJSCE      SP GOSTYCYN

IV MIEJSCE      SP 1 Tuchola

Najlepsze drużyny za miejsca I – III otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy z rąk dyrektora Szkoły Podstawowej w Lubiewie – Jolanty Kowalskiej.

Gratulujemy i życzy dalszych sukcesów sportowych!

Marzena Kosek

Post Author: biblioteka