MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW POD HASŁEM „RUCH RZEŹBI UMYSŁ –SERCE, CIAŁO”

15 grudnia 2012 roku w sali sportowej Zespołu Szkół w Bysławiu odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców pod hasłem „Ruch rzeźbi umysł- serce i ciało” w kategorii szkoły podstawowej i gimnazjum. Imprezę zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.

W turnieju uczestniczyły reprezentacje szkół powiatu tucholskiego z: Bysławia,  Lubiewa, Żalna oraz UKS „GROM” Lubiewo. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i na wysokim poziomie.

Zwycięzcy Bysławianie w kategorii szkół podstawowych zagrali w składzie: Bartosz Szatkowski(bramkarz), Mikołaj Grzeca, Patryk Banach, Bartłomiej Gwiazdowski, Norbert Parszyk, Kamil Gackowski, Brayan Glazik, Łukasz Szulc, Cezary Pilarski, Kevin Kutowski, Bartosz Parszyk.

Natomiast najlepszą drużyną w kategorii gimnazjum okazał się również zespół

z Bysławia występujący w składzie: Sebastian Pieczka(bramkarz) Bartosz Wamka, Rafał Pieczka, Arkadiusz Kopacz, Michał Pieczka, Daniel Wojkiewicz, Filip Kniwel, Kajetan Glazik.

Po zaciętej i kilkugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.

KLASYFIKACA KOŃCOWA

Kategoria szkoła podstawowa

I miejsce Bysław

II miejsce       Żalno

III miejsce      UKS „Grom” Lubiewo

Kategoria gimnazjum

I miejsce       Bysław

II miejsce      Lubiewo

III miejsce    Żalno

IV miejsce     UKS „GROM” Lubiewo

Zwycięskie zespoły w każdej z kategorii z rąk organizatorów otrzymały pamiątkowe puchary. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały dyplomy.

Wszystkich uczestników turnieju obdarowano słodkimi upominkami ufundowanymi przez UKS”SMYK” w Bysławiu.