Jasełka 2017r.

Uczniowie kl. VI. B i członkowie Koła Misyjnego tradycyjnie przygotowali Jasełka. Pierwszy występ odbył się 21 grudnia 2017r. w Domu Pomocy Społecznej w Wysokiej. Miłe przyjęcie przez mieszkańców DPS jest zawsze najlepszą nagrodą dla występujących. Były życzenia, rozmowy i herbata z ciastem. My również zabraliśmy ze sobą domowe wypieki oraz życzenia świąteczne od Dyrekcji, pracowników i uczniów naszej szkoły.

 

22 grudnia 2017r. występowaliśmy dla uczniów naszej szkoły. Dnia 26 stycznia 2018r. uczestniczyliśmy w Powiatowym Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych w Gostycynie. Mały Aniołek – Marika Walczak z kl. V.a otrzymała nagrodę indywidualną za grę aktorską. Mariko – gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za upieczone ciasto, pomoc i wsparcie. Bardzo dziękujemy członkom Akcji Katolickiej za wsparcie finansowe, dzięki któremu mogliśmy podsumować naszą pracę zajadając pyszną pizzę. Dziękujemy za życzliwość i wszelką pomoc Dyrekcji szkoły, p. Jackowi Janiakowi i p. Kasi Mrozik.

 

Post Author: admin