Gościliśmy na lodowisku Tor Tor w Toruniu

1 grudnia 2017r. tradycyjnie gościliśmy na lodowisku Tor Tor w Toruniu. W towarzystwie 3000 uczestników zapłoneła wielka wigilijna świeca inaugrujące 24 Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Hasło tegorocznej ackji brzmiało: “Miłosierdzie jest jedno”. Na to wydarzenie przybyli: Ks Biskup, Prezydent Miasta Torunia

, komendanci służb mundurowcyh, wolontariusze, Mikołaj ze śnieżynkami, łyzwiarze, hokeiści, a nawet żużlowcy, którzy pokazali swe umiejętności na tafli. Podczas tego święta podsumowana została też akcja “Warto  być bohaterem”. Zebrana kwoata to 22 000zł, która zostałą przekazana na budowę szkoły w Burundii oraz wsparcie chorych i niepełnosprawnych dzieci. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Szkoły Romanowi Chmara, że mogliśmy uczestniczyć w tedj pięknej uroczystości.

Członkowie Koła Misyjnego z opiekunkami: H. Pilarska, R.Szefler, M. Juraszewsk