Gładka, w kratę, prążkowana, Każda koszula mile widziana… 13 stycznia Międzynarodowy Dzień Koszuli

Koszula to ponadczasowy element garderoby. Jest jednym z elementów damskiej i męskiej garderoby, który nigdy nie wyjdzie z mody i w którym każdy  będzie zawsze dobrze wyglądać. Przed laty uznawana była za bieliznę, dzisiaj natomiast uchodzi za najbardziej elegancką część ubioru – szczególnie u płci męskiej. Poprawia prezencję i można dostosować ją do każdej okazji.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, w piątek 13 stycznia w naszej szkole zorganizowany został Dzień Koszuli. Uczniowie, tego dnia zaprezentowali elegancki ubiór: były koszule w kratkę, w kropki, w paski, gładkie i w ciapki, ale przede wszystkim dobra zabawa zarówno uczniów jak i nauczycieli, którzy przyłączyli się do świętowania tego dnia!

Dziękujemy i zachęcamy do kolejnych akcji.

Post Author: biblioteka