
W poniedziałek, 1 czerwca, w naszej szkole odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny pt. „Mały Mistrz w Akcji”!
Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji:
🏅 konkurencje sportowe i zabawy ruchowe
🍿 popcorn
🎈 dmuchańce
🍰 poczęstunek
Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 do wspólnej zabawy, aktywnego spędzenia czasu i kibicowania naszym małym mistrzom!
Do zobaczenia! 😊
