Festyn Rodzinny

3 czerwca   odbył się  w naszej szkole Festyn Rodzinny. Ta niezwykle ciepła i familijna impreza przyciągnęła na plażę rzesze uczniów z rodzicami oraz młodszym i starszym rodzeństwem.

Członkowie rodzin mieli okazję podziwiać swoje pociechy w krótkim programie artystycznym. Uczniowie naszej szkoły wystąpili z pokazami tanecznymi i wokalnymi, które były interesujące
i bardzo pomysłowe.

Uczestnikom festynu zaproponowano najróżniejsze atrakcje:

• dmuchańce
  • malowanie twarzy,
  • balony kreatywne ,
  • animacje z chustą,
  • tory sportowe z drobnymi nagrodami,
  • pokaz łucznictwa oraz możliwość strzelania z łuku,
  • pokaz strażackiego wozu bojowego oraz lania wody
  • malowanie tradycyjnego haftu borowiackiego
  • pokaz wozu, quada policyjnego oraz umiejętności czworonożnego funkcjonariusza- psa policyjnego

W naszej kawiarence można było skosztować ciast upieczonych przez rodziców oraz gofrów przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bysławiu.  Nie zabrakło kiełbaski z grilla, waty cukrowej i popcornu.

Nie zabrakło również akcentów sportowych. Dużo radości sprawiło uczestnikom przeciąganie liny i różnego rodzaju przebieżki sprawdzające spryt i szybkość najmłodszych uczestników.

Na zakończenie została przeprowadzona loteria fantowa.

Na tej niezwykłej imprezie plenerowej panowała od początku do końca radosna atmosfera zabawy, ponieważ organizatorzy bardzo się postarali i  zaproponowali moc atrakcji, aby wywołać promienne uśmiechy na twarzach dzieci w dniu ich święta oraz na twarzach członków ich rodzin i wszystkich uczestników.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. Wsparcia naszemu przedsięwzięciu udzielili:

• Koło Gospodyń Wiejskich „Borowiaca kraina” w Bysławiu
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Bysławiu
  • Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Bysławiu
  • Sołtys wsi Bysław p. Wojciech Słupiński
  • Bysławska Grupa Odtwórstwa Historycznego
  • Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Bysławiu
  • Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Byslawiu wraz z p. Katarzyna Mrozik
  • Policja oddział w Cekcynie
  • GKRPA w Lubiewie
  • Sposnorzy, którzy prosili o anonimowość

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasz festyn.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym już za rok . Do zobaczenia.

Wychowawczynie klas I-III