Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka „Bądźmy razem”

Radość, jaką przeżywaliśmy 31 maja na Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka „Bądźmy razem”, zorganizowanym przez Caritas Diecezji Toruńskiej, jest nie do opisania.

W tym dniu grupa 20 uczniów z Zespołu Szkół w Bysławiu wraz z około 18 000 dzieci korzystało nieodpłatnie z ponad 350 atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, trampoliny, ściany wspinaczkowe, konkursy z nagrodami, interesujące pokazy na scenie, niespodzianki na stoiskach służb mundurowych, rozmaite dyscypliny sportowe, wyżywienie, łakocie, ekologiczne stanowiska plastyczne i wiele innych. Zabawę rozpoczęliśmy ułożeniem Serca dla Mamy.  „Biedronka” jako Partner Strategiczny podarowała dzieciom 13 500 paczek i piłek.

 

Za ubogacenie naszego wyjazdu szczególnie dziękujemy opiekunom Paniom R. Szefler, H. Pilarskiej oraz Pani Bożenie Ziółkowskiej – Prezes Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej za sfinansowanie naszego wyjazdu do Torunia oraz paczki żywnościowe.
Na festynie mogliśmy zobaczyć i doświadczyć ogromu pracy i zmagań podjętych dla drugiego człowieka, co zaowocowało radością nas wszystkich.

Serdecznie dziękujemy:

Uczestniczy wycieczki.

 

 

Post Author: admin