Dzień sprotu

Dnia 26 maja 2017 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Sportu. Klasy IV-VI  SP i Gimnazjum, uczestniczyły w przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego grach i zabawach oraz rozgrywkach sportowych.

Na pierwszej lekcji  podziwialiśmy pokazy taneczne Mażoretek oraz umiejętności gimnastyczne dziewczynek z klas szóstych. Następnie na sali gimnastycznej odbyły się zawody rzędów, gdzie wybrani uczniowie rywalizowali ze swoimi kolegami i koleżankami.  Mogli sprawdzić swoją skoczność, szybkość, siłę, kreatywność . Zaangażowanie było na szóstkę. Uczestnicy nie oszczędzali się ani na chwilę, dzielnie walczyli o zwycięstwo. Jednocześnie na boisku szkolnym toczyły się rozgrywki sportowe. Chłopcy zarówno z gimnazjum jak i SP  grali w piłkę nożną, dziewczynki  klas IV-VI sprawdziły się w grze  w ,,dwa ognie”, a dziewczęta z gimnazjum grały w ,,palanta”.

Frekwencja dopisała. Uczniowie zadowoleni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, nauczycielom za opiekę nad uczniami.

Nauczyciele wychowania fizycznego.