Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

W czwartek 13.10.2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia przedstawicieli społeczności uczniowskiej, którzy przywitali wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów. W kilku słowach przypomnieli znaczenie tego święta, jego genezę oraz złożyli wyjątkowe życzenia i obdarowali pracowników drobnym upominkiem.

Swoimi występami akademię uświetnili uczniowie:

• klasy 2b recytując piękne wiersze oraz wykonując tańce przygotowane pod okiem pani Ewy Łepek i Renaty Szefler
  • nasze szkolne wokalistki: Wiktoria Szwaracka, Blanka Poświata, Marta Rydzkowska,
  • Grupa Taneczna prowadzona przez panią Iwonę Skorupę.

Oprawę muzyczną przygotował pan Jacek Janiak.

Na zakończenie akademii głos zabrał p. Dyrektor, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości.

Katarzyna Mrozik

Renata Szefler