Dzień Babci i Dziadka w 2 b

Babcia i Dziadek to ważne osoby w życiu każdego malucha. Tak wiele im zawdzięczają… Dlatego wspólnie ze swoimi paniami 20.01. dzieci przygotowały dla nich program artystyczny. Były to  wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane z ich Świętem. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli pokazy taneczne oraz przedstawienie „Rzepka” na podstawie  wiersza Juliana Tuwima. W trakcie uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Nie zabrakło ręcznie zrobionych upominków. Babcie i Dziadkowie  ostali również zaproszeni na poczęstunek, w przygotowaniu którego pomogli rodzice dzieci. Był to czas wspólnych rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi  rodzinnych i bliższego poznania się. To były chwile pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

Ewa Łepek i Renata Szefler

Post Author: biblioteka