Dyskoteka Koła Misyjnego – podsumowanie naszych działań.

Dnia 3 lutego 2016r. bawiliśmy się na dyskotece misyjnej. Dyskoteka była formą podziękowania za pracę w I semestrze, a szczególnie za przygotowanie i wystawienie Jasełek w szkole i DPS w Wysokiej. Podczas dyskoteki odbył się konkurs na najpiękniejszy

strój misyjny, którzy wygrały: Zuzia Kaniowska i Amelia Jankowska.  Dziękujemy bardzo Karolowi Jędryczka, Julicie Górskiej i Anecie Topolińskiej za przygotowanie wspaniałej muzyki. Bardzo gorąco dziękujemy również Szymonowi Skorupa, który niezawodnie zastępował nieobecnych aktorów podczas Jasełek. Szymon, jesteś Wielki!!!

Dyskoteka była bardzo udana, dzięki naszym sponsorom mogliśmy się również posilić pysznymi kiełbaskami i bułeczkami. Dziękujemy bardzo p. Kasi Mrozik za pieczone jabłuszka. Podziękowania kierujemy również dla tych którzy wspierają wszystkie działania Koła Misyjnego i służą swoją radą i pomocą.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Romanowi Chamra, Gronu Pedagogicznemu, szczególnie Panu Jackowi Janiakowi, Pani Lili Walczak i Beacie Końzyk Dziękujemy również Pani  Ewie Wilkowskiej, Pani Katarzyna Pieczka, Pani Hani Oszuścik, Panu Damianowi Ortmann, Panu Tadeuszowi Grugiel oraz Panu Krzysztofowi Partyka.

 

Członkowie Koła Misyjnego

Małgorzata Juraszewska.

 

Post Author: admin