Dobro, które kiedyś do nas powróci…

Przed świętami Bożego Narodzenia zakończyliśmy nasze charytatywne akcje: „Paczuszka dla Maluszka” oraz „Skarpetkowa choinka”.
Zebrane skarpety zostały spakowane i przekazane osobom najbardziej potrzebującym i podopiecznym Fundacji Caritas.
Natomiast świąteczne paczki z akcji „Paczuszka dla Maluszka” trafiły do „Bractwa Małych Stópek”, skąd podobnie jak w ubiegłym roku zostały dostarczone do domów dziecka, domów samotnej matki, do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dziecka oraz podopiecznych organizacji.

KOCHANI BEZ WASZEJ POMOCY, przychylnej postawy ku zbiórce, zorganizowanie tych akcji nie byłoby możliwe. Zatem dziękujemy wszystkim darczyńcom za wrażliwość otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy, za okazane wsparcie i za to, że możemy zawsze na Was liczyć, bo tak przepięknie potraficie dzielić się dobrem z innymi.
Dziękujemy, że z tak wielkim zaangażowaniem obdarowaliście nie tylko potrzebnymi produktami, lecz przede wszystkim wielką nadzieją na lepsze jutro i wiarą w dobroć ludzkich serc. Nam pozostaje ogromna radość, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnych akcjach i rozpalić radością niejedno serduszko. Mocno wierzymy, że dobro, którym się podzieliliśmy z innymi – to takie dobro, które kiedyś do nas powróci.

Szkolne Koło Caritas
Samorząd Uczniowski

 

Post Author: admin