30 Finał WOŚP –  święto dobroczynności, jedności i pomagania.

Jesteśmy po kolejnym Finale WOŚP. Finale, który pomimo wielu przeciwnościom odbył się i jak co roku zagrał w Polsce oraz na całym świecie. 

Tegoroczne warunki atmosferyczne były wyjątkowo niekorzystne, ale nasze wolontariuszki z klasy VIIa: Aleksandra Jankowska, Zuzanna Sząszor, Julia Jankowska, Wiktoria Szwaracka, Zofia Warzyńska,  Sofiia Yatshysyn, Alicja Chabowska udowodniły, że  silna wichura nie jest w stanie powstrzymać tych, którzy chcą czynić dobro. Wielkie ukłony dla Was! Za Waszą chęć niesienia pomocy,  za Wasze zaangażowanie i otwarte serca.


Dziewczyny dziękuję za uśmiech i pozytywne nastawienie, które sprawiło, że nikt nie przeszedł obok Was obojętnie!  Kochane Wolontariuszki – JESTEŚCIE NAJLEPSZE! Najpiękniejsza Orkiestra Świata, która bije rekordy .

Po raz pierwszy w historii Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała fundusze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. 

Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, za wsparcie przy 30. Finale WOŚP! 


Widzimy się już za rok na następnym Finale, bo Orkiestra, niezmiennie od 30 lat, gra do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

Renata Szefler

 

Post Author: biblioteka