Patriotyczny listopad – szkoła do hymnu

8 listopada o symbolicznej godzinie 11.11 w naszej szkole, jak w wielu innych w Polsce, zabrzmiał hymn narodowy. W ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży „Szkoła do hymnu” cała społeczność szkolna odśpiewała cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. Następnie uczniowie klas IV – VIII obejrzeli prezentację o księdzu Piotrze Sosnowskim. Prezentacji towarzyszyły utwory wykonane przez naszą zdolną młodzież.

Dzięki uprzejmości TOKIS-PRESS zdjęcia oraz relację filmową z uroczystości można obejrzeć pod adresem: http://tokis.pl/szkola-podstawowa-w-byslawiu-wziela-udzial-w-akcji-szkola-do-hymnu/.

Piątkowe obchody Święta Niepodległości zostały poprzedzone przygotowaniem przez starsze klasy kolaży na temat niepodległości. Wszystkie prace zostały zaprezentowane i są do obejrzenia na korytarzu na II piętrze.

Dziękujemy uczniom oraz ich wychowawcom za poświęcony czas oraz przygotowanie przepięknych plakatów, które stały się ozdobą naszej szkoły.