• 1 INFORMACJE
    Szanowni Rodzice, zapraszamy na spotkanie rodziców w Szkole Podstawowej w Bysławiu (korytarz II piętro), które odbędzie się 26.09.2018r (środa) o godz.16.00. Po zebraniu ogólnym spotkania z wychowawcami klas w poszczególnych salach.
  • 2 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 3 INFORMACJE
  • 4 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 5 INFORMACJE

Prawo wewnątrzszkolne

STATUT:

Statut Szkoły Podstawowej w Bysławiu

Regulamin Samorządu Uczniowskiego - Szkoła Podstawowa

Regulaminem wycieczek i zajęć poza terenem szkoły

Instrukcja bezpieczeństwa dla opiekuna szkolnej wycieczki autokarowej

Zasady organizacyjno - porządkowe pełnienia dyżurów nauczycielskich

Karta samooceny ucznia