Oszczędzamy w SKO

Nasza szkoła  po raz kolejny została laureatem Konkursu SKO w SGB edycja 2019/2020. Konkurs polegał na systematycznym oszczędzaniu pieniędzy przez członków SKO oraz na angażowaniu się przez nich w działania promujące oszczędzanie, racjonalne gospodarowanie pieniędzmi oraz działania upowszechniające wiedzę z zakresu edukacji finansowej. Nagrodą dla naszej szkoły jest bon upominkowy do sieci księgarni Empik oraz  gry planszowe z przeznaczeniem dla najsystematyczniej oszczędzających uczniów. Bardzo się cieszę, że z każdym rokiem przybywa w naszej szkole uczniów oszczędzających w SKO. Dziękuję wszystkim systematycznie oszczędzającym uczniom oraz zachęcam do przystąpienia do SKO w przyszłym roku szkolnym.

Renata Szefler+