• 1 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04. - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 2 Rekolekcje Wielkopostne
  • 3 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04 - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 4 Rekolekcje Wielkopostne
  • 5 Rekolekcje Wielkopostne

SZANOWNI PAŃSTWO

Nazywam się Hanna Ostrowicka i jestem pedagogiem szkolnym. Mogą Państwo oczekiwać ode mnie pomocy i wsparcia w rozwiązywaniu niepokojących Was sytuacji, jakie mogą dotyczyć:

• Rozpoznawania trudności w nauce bądź innych niepowodzeń szkolnych doświadczonych przez Wasze dziecko,
  • Potrzeby udzielania Waszemu dziecku pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
  • Niepokojących Was zmian, jakie pojawiają się w jego zachowaniu,
  • Trudnych relacji Waszego dziecka  z rówieśnikami, nauczycielami lub rodzeństwem,
  • Każdej innej sprawy, która jest dla Was i Waszego dziecka bardzo ważna.

ZAPRASZAM DO MOJEGO GABINETU – POKÓJ 17, PIĘTRO II

Poniedziałek                   7.30 – 13.30

Wtorek                            7.30 – 13.30

Środa                              7.30 – 13.30