• 1 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04. - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 2 Rekolekcje Wielkopostne
  • 3 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04 - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 4 Rekolekcje Wielkopostne
  • 5 Rekolekcje Wielkopostne

Wyniki Konkursu fotograficznego : „Uchwyć zimę smartfonem”

Znamy wyniki Konkursu fotograficznego  : „Uchwyć zimę smartfonem” - którego organizatorem był  Bank Spółdzielczy w Koronowie.

Zwycięzcom –Piotrowi Barwik i  Nikodemowi Adler gratulujemy, a poniżej prezentujemy   zdjęcia wszystkich uczestników konkursu, bo są warte obejrzenia.

Czytaj więcej: Wyniki Konkursu fotograficznego  : „Uchwyć zimę smartfonem”

,,Odwiedził nas Święty Mikołaj"

„Żyć jak w noc Święte­go Mi­kołaja, wierząc, że no­wy dzień jest prezentem”.

Mimo, że większość z nas już dawno przestała wierzyć w Świętego Mikołaja, 6 grudnia jest zawsze wyczekiwanym dniem. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i  nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. W naszej Szkole już od rana panowała świąteczna atmosfera.

Czytaj więcej: ,,Odwiedził nas  Święty  Mikołaj"