• 1 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04. - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 2 Rekolekcje Wielkopostne
  • 3 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04 - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 4 Rekolekcje Wielkopostne
  • 5 Rekolekcje Wielkopostne

Hymn

Hymn Gimnazjum w Bysławiu

Chcemy życiem swym kierować tak,

Żeby na ziemi pozostał po nas ślad.

Z bagażem poznanych wartości,

Dziś odważnie wyruszajmy w świat.

Jeśli szukasz wciąż ważnego w życiu celu,

To wskazówki znajdziesz w szkole,

przyjacielu!

Tu otrzymasz garść mądrości,

Nowe zawrzesz znajomości,

Tutaj masz dla swej przyszłości

Lepszy start. (2x)

Każdy uczeń śmiało przyzna, że

Patron wartości pokazał wszystkim te,

To hasła: Bóg, honor, ojczyzna

One dla nas najważniejsze są!