• 1 INFORMACJE
    Szanowni Rodzice, zapraszamy na spotkanie rodziców w Szkole Podstawowej w Bysławiu (korytarz II piętro), które odbędzie się 26.09.2018r (środa) o godz.16.00. Po zebraniu ogólnym spotkania z wychowawcami klas w poszczególnych salach.
  • 2 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 3 INFORMACJE
  • 4 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 5 INFORMACJE

Hymn

Hymn Gimnazjum w Bysławiu

Chcemy życiem swym kierować tak,

Żeby na ziemi pozostał po nas ślad.

Z bagażem poznanych wartości,

Dziś odważnie wyruszajmy w świat.

Jeśli szukasz wciąż ważnego w życiu celu,

To wskazówki znajdziesz w szkole,

przyjacielu!

Tu otrzymasz garść mądrości,

Nowe zawrzesz znajomości,

Tutaj masz dla swej przyszłości

Lepszy start. (2x)

Każdy uczeń śmiało przyzna, że

Patron wartości pokazał wszystkim te,

To hasła: Bóg, honor, ojczyzna

One dla nas najważniejsze są!