• 1 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04. - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 2 Rekolekcje Wielkopostne
  • 3 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04 - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 4 Rekolekcje Wielkopostne
  • 5 Rekolekcje Wielkopostne

Korczakowiec roku

Co roku w czerwcu uczniowie klas IV-VI wybierają spośród siebie „KORCZAKOWCA ROKU”. Z każdej klasy wyłania się po dwie lub trzy osoby, które spełniają następujące wymogi:

• otrzymali wzorową ocenę z zachowania
  • mają średnią ocen 4,0
  • wyróżniają się życzliwością, dobrocią, służą innym swoją pomocą, są dobrymi  kolegami, nie zawiodą w potrzebie.

Spośród tych osób uczniowie w głosowaniu tajnym wyłaniają „KORCZAKOWCA ROKU”.