• 1 INFORMACJE
    Szanowni Rodzice, zapraszamy na spotkanie rodziców w Szkole Podstawowej w Bysławiu (korytarz II piętro), które odbędzie się 26.09.2018r (środa) o godz.16.00. Po zebraniu ogólnym spotkania z wychowawcami klas w poszczególnych salach.
  • 2 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 3 INFORMACJE
  • 4 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 5 INFORMACJE

Korczakowiec roku

Co roku w czerwcu uczniowie klas IV-VI wybierają spośród siebie „KORCZAKOWCA ROKU”. Z każdej klasy wyłania się po dwie lub trzy osoby, które spełniają następujące wymogi:

• otrzymali wzorową ocenę z zachowania
  • mają średnią ocen 4,0
  • wyróżniają się życzliwością, dobrocią, służą innym swoją pomocą, są dobrymi  kolegami, nie zawiodą w potrzebie.

Spośród tych osób uczniowie w głosowaniu tajnym wyłaniają „KORCZAKOWCA ROKU”.