• 1 Informacja
    Dzień Edukacji Narodowej - w poniedziałek 14.10.2019r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
  • 2 Informacja
  • 3 Informacja
  • 4 Informacja
  • 5 Informacja

Korczakowiec roku

Co roku w czerwcu uczniowie klas IV-VI wybierają spośród siebie „KORCZAKOWCA ROKU”. Z każdej klasy wyłania się po dwie lub trzy osoby, które spełniają następujące wymogi:

• otrzymali wzorową ocenę z zachowania
  • mają średnią ocen 4,0
  • wyróżniają się życzliwością, dobrocią, służą innym swoją pomocą, są dobrymi  kolegami, nie zawiodą w potrzebie.

Spośród tych osób uczniowie w głosowaniu tajnym wyłaniają „KORCZAKOWCA ROKU”.