• 1 INFORMACJE
    Zachęcamy do udziału w akcji "PIŁKI ZA PUSZKI" - na boisku szkolnym umieszczony jest pojemnik na puszki, do którego można wrzucać puszki aluminiowe. ZA KAŻDĄ WRZUCONĄ PUSZKĘ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
  • 2 INFORMACJE
  • 3 INFORMACJE
  • 4 INFORMACJE
  • 5 INFORMACJE

Korczakowiec roku

Co roku w czerwcu uczniowie klas IV-VI wybierają spośród siebie „KORCZAKOWCA ROKU”. Z każdej klasy wyłania się po dwie lub trzy osoby, które spełniają następujące wymogi:

• otrzymali wzorową ocenę z zachowania
  • mają średnią ocen 4,0
  • wyróżniają się życzliwością, dobrocią, służą innym swoją pomocą, są dobrymi  kolegami, nie zawiodą w potrzebie.

Spośród tych osób uczniowie w głosowaniu tajnym wyłaniają „KORCZAKOWCA ROKU”.