• 1 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04. - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 2 Rekolekcje Wielkopostne
  • 3 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04 - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 4 Rekolekcje Wielkopostne
  • 5 Rekolekcje Wielkopostne

Hymn

Hymn Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka

To ty Doktorze stary masz w sercu tyle sił.

Na dzieci rzucasz czary. Miłość rozdajesz im.

Siejesz szczęście w życiu dajesz nam nadzieję świtu.

Wnosisz radość w serca małe.  Jesteś naszym ideałem.

Jesteś naszym ideałem.