• 1 INFORMACJE
    Szanowni Rodzice, zapraszamy na spotkanie rodziców w Szkole Podstawowej w Bysławiu (korytarz II piętro), które odbędzie się 26.09.2018r (środa) o godz.16.00. Po zebraniu ogólnym spotkania z wychowawcami klas w poszczególnych salach.
  • 2 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 3 INFORMACJE
  • 4 INFORMACJA DLA UCZNIÓW Z POCZTÓW SZTANDAROWYCH:
  • 5 INFORMACJE

Hymn

Hymn Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka

To ty Doktorze stary masz w sercu tyle sił.

Na dzieci rzucasz czary. Miłość rozdajesz im.

Siejesz szczęście w życiu dajesz nam nadzieję świtu.

Wnosisz radość w serca małe.  Jesteś naszym ideałem.

Jesteś naszym ideałem.