• 1 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04. - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 2 Rekolekcje Wielkopostne
  • 3 Rekolekcje Wielkopostne
    W dniach 8.04 - 10.04.19r. odbywać się będą Rekolekcje Wielkopostne. Codziennie rozpoczynać się będą o godz. 7:45 w Kościele Parafialnym. Uczniowie miejscowi przychodzą bezpośrednio do Kościoła. Autobusy rano dowożą dzieci pod kościół zgodnie z planem dowożenia.
  • 4 Rekolekcje Wielkopostne

Piątek 7l

Integracja sensoryczna - Agnieszka Kujawa

Zajęcia logopedyczne - Krystyna Krawczyk-Fryckowska